OMG! Forum!! 0.o
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
OMG! Forum!! 0.o


 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Магия за любов

Go down 
АвторСъобщение
eloon
Катерица с уши.
Катерица с уши.
eloon


Брой мнения : 42
Age : 36
Registration date : 09.02.2009

Магия за любов Empty
ПисанеЗаглавие: Магия за любов   Магия за любов Icon_minitime9/2/2009, 18:12

Магия за любов като цяло няма. С опит за подобна магия може да се породи силна зависимост у човека - като наркотичната,но дълеч по-силна, върху когото е приложена, но не и истински чувства....
За тези, които искат да подчинят любимия/любимата си, това върши страхотна работа:
За Ритуала:

Нужен ни е зелен(или червен) конец или боя с който/която да зашием или нарисуваме символите. Задължително конците се пришиват върху черен плат. Боята пък трябва да е такава, че да не се трие при търкането с тялото или други дрехи.
Като най-подходящ ден от седмицата бих избрала петък, фазата на Луната – нарастваща, или точно на новолуние. Препоръчвам ритуалът да се прави на дата (или сума на дата) която да е на 3, на 6 или 7.

Нужни са ни още: 6 червени свещи и една черна, игла и конец, восък, живак, снимка или кичур коса(ако имаме на “въпросната цел”). Иглата с която ще бъдат пришити буквите трябва една нощ преди началото на ритуала да бъде поставена в съд с дъждовна вода(или просто вода престояла под луната), в която е пусната щипка сол. С тази игла не трябва да се шие нищо друго преди или след ритуала. Нужен ни е конец в зелен цвят. След като иглата и конецът са готови се палят свещите наредени в кръг и оператора започва да пришива буквите. Черната свещ стои пред нас. Преди това ни е нужен ритуалния кръг, който ако умеем можем и да визуализираме(в огън). От момента на стартиране на ритуала, до приключването му операторът не трябва да говори, и в никакъв случай не трябва да се смее.

Първо се пише името на личността за, която се прави ритуалът. Започва се от дясно на ляво. Под името се пише буква, която изразява цифрова стойност равна на сбора от всяка една буква, която присъства в името. Предварително можете да начертаете контурите на буквите (ако ще ги шиете), тъй като те не са лесни, а ако ще ги рисувайте внимавайте да не промените вида им. Ако имате снимка капнете на нея капка разтопен восък(може и от свещите) и капка живак, нагънете я колкото можете и я зашийте под буквите.
Под всичко което ще напишете (името и сбора от буквените стойности) напишете буквите "ший" и "дъ" - с англ - S, D и цифрови стойности 300 и 4.
Ако имате снопче коса, готовото парче плат се поставя на пода в кръга, снопчето коса върху него, върху всичко това се капва разтопен восък, след това капка живак. Косата не се пришива, просто трябва да бъде нагъната заедно с парчето плат и буквите.
Докато правим това шептим(в никакъв случай с глас!!!!!!):

“Зеленото (или червеното, ако сме везали с червен конец)здраве за мен
черното - взимам ти силата
донеси ми..(името на целта)
както водата гаси огъня
и както вятърът носи пепелта
и както пепелта пада на земята.
Викам силата в името
Подчини се и сила ми дай
ден към нощта и нощ до деня.
До зазоряването от светлината,
до светлина от тъмнината.
Чуй ме и не ме отпращай
Дай ми сила и сила ще бъда.”

След това всяка свещ се загася вътре в кръга и кръгът се затваря. Иглата и конецът не се раздяват, след ритуалът се заравят в пръст или се изхвърлят в течаща вода. Въпросното парче плат се носи у вас, пришива се към дреха така че да не се вижда от останалите.
Върнете се в началото Go down
 
Магия за любов
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
OMG! Forum!! 0.o :: OMG! Форуми! :: Сръхестественото-
Идете на: