OMG! Forum!! 0.o
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
OMG! Forum!! 0.o


 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Драконова магия

Go down 
АвторСъобщение
eloon
Катерица с уши.
Катерица с уши.
eloon


Брой мнения : 42
Age : 36
Registration date : 09.02.2009

Драконова магия Empty
ПисанеЗаглавие: Драконова магия   Драконова магия Icon_minitime9/2/2009, 18:08

Съществува магическа традиция,според която не съществуват много дракони в астрала,които да пребориш,а после да опитомиш,а има само един Дракон.Наричат го Великият Дракон.

Той не е същество,а така да се каже творческа сила в природата, енергиен поток,който извира от същността на Земята и се издига към Звездите.Може би сте гледали филма "Екскалибур"? Мерлин призовава Дракона за да накара Игрейн и Утер Пендра гон да се влюбят един вдруг и така да се роди крал Артур.

Тази идея има корени в масонски-ориентираният друидизъм, традиция,за която се говори в книгата на Дъглас Монро "21 урока на Мерелин"(в БГ я има на руски език и мисля,че все още може да се намери по книжарниците).Според тях,Земята е тялото на Великия Дракон,а т.нар. лей-линии са "вените", по които циркулира "кръвта" на Дракона.

Магията на Дракона не се учи от книга,тя се учи чрез директно контактуване с Дракона.Имам един ритуал и една медитация, които съм използвал и знам,че са работещи.

-------------------------------------------------------------------------------------
ИНВОКАЦИЯ НА ДРАКОНА

Гонгът се удря по следният начин:7777777-333-7777777. Постави палеца на дясната ръка между показалеца и средния пръст и направи следния жест:

I.Кръстът на Първожреца
Вертикален компомент:

1.Направи кръг с палеца(поставен между показалеца и средния пръст на дясната ръка) над главата и кажи:

TNH (произнася се Tarn-aw)

2.Докосни гениталиите и кажи:

TN (произнася се Tarn)

3. Върни ръката си обратно на слънчевия сплит и кажи:

TLI (произнася се Teh-lee-eye)



Хоризонтален компонент

1.Докосни центъра на междувеждието,устните и гърлото. Кажи:

DRKNS (произнеси Drah-ko-niece)

Положи линия от лявата до дясната буза,под ноздрите.

2. Докосни центъра на гърдите,слънчевия сплит и кажи:

NBLH (произнеси Neb-ay-law)

Направи линия от ляво надясно под нивото на слънчевия сплит.

3. Докосни хара центъра и гениталиите и кажи:

NPSh (произнеси Neh-fesh)

Направи линия от ляво надясно на нивото на хълбоците.

4. Посочи към половите си органи и кажи:

ZYYZ (произнеси Zee-eez)

RTzVN (произнеси Raw-tsone)

AHBH (произнеси Ah-eh-beh)

v. Вихри се,танцувай и удари гонга по следния начин:
333-55555-333: ABRA-HAD-ABRA

II.Трите положения на кръста:

1.Отиди на Север.Визуализирай сигила на Caput Draconis в междувеждието.Положи длани на очите и след това направи знака на навлизащия,изкрещи:TNH.След това направи знака Puella.

2. Повтори същата процедура на Юг,използвай сигила на Cauda Draconis и изкрещи TN.Използвай знака на Puer.

3. Повтори същото на Изток,използвай отново сигила на Cauda Draconis и изкрещи:NBLH.Използвай знака VIR.

4.Направи същото на Запад,използвай отново Caput Draconis,изкрещи NPSh и накрая направи знака Mulier.

5. Върни се в центъра,положи драконовия печат (Caput Draconis) над главата си и кажи:

DRKNS TNIM (произнеси Drah-ko-niece-Tarn-eem)

6. Положи драконовия печат (Cauda Draconis) на пода и кажи:

DRKNS TNIN (произнеси Drah-ko-niece-Tarn-een)

7.Направи знака Mater Triumphans.Кажи:

THELEMA!

8.Погледни на запад и кажи:

a.Пред мен е силата на ZY!
b. Зад мен е силата на YZ!
c. От дясно е силата на ZY!
d. От лявата ми ръка е силата на YZ!
e. Над мен са силите на ZYYZ!(скочи във въздуха)
f. Под мен са силите на ZYYZ(удари пода)
g. Вътре в мен са силите на Великия Дракон!

III. Повтори знака на Първожреца-показано е в секция 1, горе

------------------------------------------------------------------------------------

Влизане в Града на Дракона

Подготовка:направи обичайните изчиствания и прогонвания,обгради
се с драконови символи,картинки.Идеално ще бъде ако носиш на
шията си малък сребърен драконов медальон.

Желателно е да си се запознал добре с магията като цяло,но книги
те на Алистър Кроули,Кенет Гранд,традициите на Уика ще са най-
полезни.

Медитация:

Градът е обграден със стени,със три високи кули,Портата е също огромна, кръгла и сводеста.Върху нея има изписан символ,подобен на тези на старите символи за Мир-три линии, една върху друга,които се движат от центъра навън.

На Портата стои пазител.За да те пусне,ще трябва да отговориш на три негови въпроса:

1.каква е твоята лична загадка.
2.каква е целта на твоето Търсене.
3.Каква е загадката на Града.

Колкото и странно,отговорите на тези въпроси са вътре във вас. Това не е отвлечена мистична идея,просто трябва да изпеете нотите "До","Ми" и "Сол" във чакрите,като за първия въпрос това
е чакрата корен,за втория-слънчевия сплит,за третия-вишудхи/ гърления център.

Когато правиш това, Портата ще се върти. За първия въпрос,ще се завърти по часовника и потъва навътре (защото се движи от янг-енергия). За втория-отново по часовника и навън (инг-енергия).
И накрая цялата порта потъва навътре и се отваря(ян и ин енергия).

За всеки,който търси магическо и духовно усъвършенствуване, има една кула,която е специално за него.Ще видите и водачи, вероятно ще са същества,които са облечени в роби. Те ще ти разкрият тайни за самия теб,за Висшия Аз,ще те отведат при Дракона.

Драконът ще те подложи на изпитание,преди да ти даде познание. В един парк с квадратна форма,ще видиш огнено езеро,през което ще трябва да преминеш без да се нараниш.Ако успееш,ще преминеш през една стена,която сякаш е липсвала до този момент.Отвъд нея ще видиш Висшия си Аз,който може да възприемеш като възрастни мъж и жена,които ходят хванати под ръка.Там се намира и Дърво то(на Познанието?),което се охранява от Дракона.

Ще видиш и една сграда,от която се чува голям шум,защото там става голямо веселие.Не обръщай внимание на това.Обърни се към Висшия си Аз и го помоли за помощ,познание.Думите ти ще излязат като сияещи сфери от енергия. Висшия Аз ще ги поеме и те ще се превърнат в плодове.Той ще ги даде на Дракона който ще ги изяде,а след това ще ти даде семенце,което ще трябва да бъде посадено. Това пак ще стори Висшия Аз.Дървото ще израсте бързо и ще даде плодове. Това е Дървото на Познанието. Неговите плодове ще съдържат вътре в сърцевината си сияещ виолетов скъпоценен камък.Висшия Аз ще ти ги даде,те ще се вградят във същността ти и ти ще се изпълниш с виолетова сияеща енергия,ще ти даде и ново разбиране за света,нещата...

Ще получиш символи.Единият от тях ще е символ за призоваване на Дракона.

***

От Дракона ще научите още тайни,може да питате за Ритуали, магически процедури.Има една медитация,известна като Огледалото на Душата.То е огледало с 5 стени и мени формата си.Всяка една показва по един от аспектите на Душата,които живеят в отделни реалности.То ще ви помогне да ги слеете в едно,като преминете през отделните страни на Огледалото.Оставете се Драконът да ви упъти.


Драконови изрази


Kaetaa – "Здравей" и "Довиждане". Използва се както за поздрав така и за сбогуване.

Daashe или Daasha – "Моля", "Благодаря ти", "Заповядай пак".

Sketh – "нечистотия", "по дяволите". Като драконова ругатня.

Skethn're – принизителен термин, означаващ всичко, което не може да лети. Използва се от Червените Дракони на Бездната като наименование за хората.

-Rathi – наставка за "Крал" или "Водач"

-Ani – наставка за "принцеса" или "кралица"

-Ahari – наставка за "принцеса" или друга, високостояща особа.

-Anhi – наставка за "Госпожа" или друга благородна дама

-Ana или Ara[/b] – рицарство или царски произход

-Athi – Защитник или Покровител

-Anzi – дете или младеж

-Mah – буря.Означава се за да обозначи климатичното време.

-Ta – облак, но се използва за обозначаване на мекота и красота. Идва от "Tae"

-Thane или Thaen – планина

-Thaan – скала или планина или камък.

-Pae – водопад

-Ra – вода

-Li – огън

-Lith – пушек, както и 'Lirth'[/b].

-Maha – гръмотевична буря

-Sat или Satha – ураган

-Thran или Thra – "правя"(това обаче е представка. След нея следва съществително. Например Lithran ще значи "подпалвач")

-Ayana – обръщение към жена, уважително (като Мадам, Госпожо...)

-Y'ani – уважително обращение към мъж (Сър).

-Na – междуметие като (ох или ах)

-Koa – "Какво?" Обозначава изненада.

-Kaaji или Kajji – "Да", утвърдително

-Deiga – "Не"

-Deigo или Deigos – "Лош", "Зъл", "Погрешен". Силно отрицание.

-Kaeaja – "Много добре", "Чист", "Правилиен"

-Sho – мъдрост

-Sha – познание

-Mata – буреносен облак

-Rata или Raeta[/b] – мъгла или вълни

-Anen – сън, мечта

-Enial или Aneal[/b] – красота

-Han или Ihan[/b] – танцувам

-Oot или Oote[/b] – куче

-Ooata – вълк.

-Druak – "дракон" също и Drooge, Drak, Druatk, Drooka, Daekar...

-Shi'adaa – това означава здравей и довиждане между близки приятели

-Shaan – маг

-Annehr – разкъсвам

-Io – сила, авторитет да командваш хората, или някой, който има сила.

-Lirathan – пушек от мечове

-Athan – меч

-Thaan'aan – голяма скала (буквално)

-An – велико е!

-Rae'Oren – поток,извор (воден ,Oren -" тека" )

-Ta'Erhen – Безоблачен (Erhen значи "свободен")

-Raeadh – дъжд

-Libaah – слънце (Небесен Огън)

-Abaah – небе

-Waecrah – сняг

-Waen – студ

-Ari – бял

-Acrah – перо (в единствено число)

-Crah – пера (множествено число)

-Zhi – Ти

-Ih – Ти

-Zhin – хора

-Vo Zhudhe Zhi Dai – Какво смяташ, че правиш

-Ni – мой, мен

-Na – сърце

-Ninah – любим (букв."сърце мое"-h накрая трябва да се изговори, защото иначе значи обръщение към близък приятел; виж по-долу)

-Nina – към близък приятел

-Zhu-Do Vrai'i – Изневнада

-Zhu Ni Vrai'i Zhi – Изненадах ли те?

-Akiar – муха или насекомо

-Ta'kaya – година (но в драконов смисъл)

-Tahe – "бягам"

-Kaya – търкалям се, обръщам се, въртя се
Върнете се в началото Go down
eloon
Катерица с уши.
Катерица с уши.
eloon


Брой мнения : 42
Age : 36
Registration date : 09.02.2009

Драконова магия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконова магия   Драконова магия Icon_minitime9/2/2009, 18:09

ОСНОВЕН ДРАКОНОВ РИТУАЛ

Този ритуал е основа на всички други драконови обреди и заклинания. Отиди на Изток. Със меч или нож в ръка, начертай магически кръг визуализирайки пламъци излизащи от него. Движи се по часовниковата стрелка и когато се върнеш на Изток,кажи "Нека Силата на Драконите Запечата Този Кръг". Върни се при олтара. Положи меча си на Драконовия Пентакъл и кажи:
"Дракони на Духа,Най-Висши всред Драконите,Най Силни от всички останали,благословете този олтар със вашия огън. Нека бъдем едно в тази магия. О дракони,велики и мъдри. "Положи чашата върху пентакъла. Със жезъл в ръка, направи три кръга около чашата и кажи:"
Вятър, Огън, Земя, докарайте силата тук. Вода от пръстта и морето, пречистена бъди."
Вдигни високо чашата и кажи:
"Draconis! Draconis! Draconis!"
Разпръсни вода около кръга започвайки и завършвайки на Изток. Положи купа със сол върху пентакъла начертай три кръга около нея и кажи:
"Вода, Вятър, Огън, чуйте моят вик. Сол на земята и морето,пречистена бъди".
Разпръсни малко сол във всеки ъгъл на олтара. Направи кръг около кадилницата и кажи:
"Драконов Огън, Земен Огън, ти си пречистен. Докарай Силата тук."
Направи три кръга около благовонието и билките и кажи:
"Магическо благовоние, благовоние на Силата, събъди драконите от древността. Пречистено бъди".
Пусни малко благовоние в кадилницата и го запали.Положи кадилницата на пентакъла и.След това я вдигни високо и кажи:
"Draconis! Draconis! Draconis!"
След това обиколи кръга с кадилницата по часовниковата стрелка като започнеш и завършиш на Изток. Завърни се при олтара. Коленичи пред олтара със меча или ножа в двете ръце. Мислено се посвети на драконовите тайни. Дай на драконите своята почит и любов-толкова силно, колкото можеш. Направи това за няколко минути. След това положи ножа на пентакъла и кажи:
"Погледнете дракони и драконови владетели. Аз съм маг, който търси Драконовата Мъдрост и Магия. Със моя меч (кажете името му) в ръка, аз навлизам в магическия свят на дракона, не за битка а за познание. Аз ви приветствам, О Древни и Мъдри Дракони, Моля за Вашата Благословия и Покровителство."
Продължи, държейки ножа/меча в ръка. Когато силата на благословията е приета, положи меча долу. Все още държейки меча в доминантната си ръка (тази, с която пишеш), вземи драконовия пентакъл във дръгата си ръка и отиди на Изток. Със меча начертай с меча призоваваща пентаграма и кажи:
"О, Саирис, Владетел на Източните Дракони, Ела и Донеси Силата На Въздуха".
След това иди на Юг и пак начертай призоваваща пентаграма, казвайки:
"О Фафнеар, Повелител на Южните Дракони, ела и донеси Драконовия Огън".
На Запад начертай пак призоваваща пентаграма и кажи:
"О, Нейлондраконов повелител на Запада,ела,донеси силата на Водата три пъти благословена".
И накрая на Север:
"О, Граел, Повелителю на Северните Дракони, Донеси ми Силата на Земята".
Сега е време да извършиш специфичните действия, заклинания и медитации-всичко, което си планувал да правиш със Силата на Драконите. Когато приключиш, кажи:
"Благодаря ви Дракони, Древни и Мъдри,
Огън, Вода, Небе и Земя.
Че споделихте силата и мъдростта си със мен.
Каквато е Волята ни Нека тъй бъде".
Положи чашата с вино на пентакъла. Пак направи три кръга с жезъла и кажи:
"Чаша на Силата, Чаша на Мощта, Драконова магия, бъди с мене в нощта".
Отпий глътка вино,като запазиш малко за драконите. За да завършиш този ритуал,вземи меча си и и отиди на Изток. Начертай прогонваща пентаграма със ножа/меча и кажи:
"Вървете с мир,дракони на Изтока и се върнете пак, до следващия ритуал".
Продължи така и в останалите посоки.Върни се пак при олтара и кажи:
"Сбогом, О Дракони на Огъня, Водата, Вятъра, Земята. Заедно ние направихме това. Вървете сега,а щом пак ви повикам,елате тогава,да ме научите на магия и древната мъдрост. Draconis.Draconis.Draconis!"
С меча се завърти обратно на часовниковата стрелка и изтегли пламтящият кръг обратно.





ПРИЗОВАВАНЕ НА ДРАКОНА

Необходими са: Пентакъл, Чаша Вода, чиния със сол, вино, черна (лява) и бяла (дясна) свещ, нож, жезъл, благовоние, меч, жезъл, кадилница.
Подходящо благовоние: Драконова Кръв (вид смола) или див пелин. Огледало, звънче или гонг и нещо за писане.
Направи драконовия ритуал, описан по-горе и започни Призоваването на Дракона там, където трябва да започнеш специфичните магически действия. Вдигни меча си в доминантната си ръка а в другата хвани пръчката. С нея удари три пъти по пода,държейки меча опрян о пентакъла и кажи:
ЕЛАТЕ ДРАКОНИ!
СЪС СИЛАТА НА ВСЕПОМИТАЩИЯ ВИ ДЪХ АЗ ВИ ПРИЗОВАВАМ.
Удари с пръчката три пъти.
ПРИЗОВАВАМ ДРАКОНОВОТО МОГЪЩЕТВО.
(пак удари с пръчката три пъти)
ПРИЗОВАВАМ ВАШАТА ДРЕВНА МЪДРОСТ И УМЕНИЯ.
(пак удари с пръчката три пъти)
ПРИЗОВАВАМ ВАШАТА МАГИЯ,ДЪЛБОКА И СТАРА.
(пак удари с пръчката три пъти)
ЕЛАТЕ ДРАКОНИ, НА МОЯ ВИК ОТВЪРНЕТЕ!"
Ще почувстваш сила, изпратена при теб и дракони, които се виждат слабо. Приеми онова, което ще ти кажат. Сега завърши драконовия ритуал.
Върнете се в началото Go down
 
Драконова магия
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
OMG! Forum!! 0.o :: OMG! Форуми! :: Сръхестественото-
Идете на: