OMG! Forum!! 0.o
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
OMG! Forum!! 0.o


 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Плакати

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
RockStrawberry
Акъл
Акъл
RockStrawberry


Брой мнения : 829
Age : 29
Registration date : 25.12.2007

Плакати Empty
ПисанеЗаглавие: Плакати   Плакати Icon_minitime1/5/2008, 12:33

Тъй ся ще си споделя мъката с вас..Майка ми е махнала "бебешките плакати" на Уич,които от две години стоят на вратата ми и за които така и не намерих време да ги махна..(тъй е аз съм си мързел) bounce Сега това мястото на вратата на стаята ми стои празно и празно.. pale И аз естественно искам да го запълня. Cool За това ще си сложа нови плакати,онова което ме притеснява обачее е,че ще стане много "натруфено" Suspect .Мхм,аз "хем така,хем онака".Знам,че си противоречаа,но..В крайна сметка реших да си сложа новите плакати на Аврил,Стефан,Тома,Чад,и "ПотърцоВците" Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Само дето няма къде да ги сместя. scratch
А при вас как стоят нещата с плакатите?xDD Всмисъл цялата ви стая е облепена с тях,или нямате нито един плакат,защото не искате стаята ви стане като "циганска сергия"?А ако имате плакати на кои "звезди" са? geek
ПП.-Едно дълго и свястно мнение от мен. affraid
Върнете се в началото Go down
http://www.mincheto.piczo.com
Жуфи
Супер реактивна катерица с бадеми и лешников крем
Супер реактивна катерица с бадеми и лешников крем
Жуфи


Брой мнения : 1499
Age : 29
Location : *рее се*
Registration date : 26.12.2007

Плакати Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плакати   Плакати Icon_minitime1/5/2008, 12:38

Аз плакати нямам. Всъщност имам, но не са по стените. Преди тоя на Найт ми беше ей тука *показва* ама ПОСТОЯННО падаше и го махнах.
Иначе преди имах и на Хаус .. и на Евънесънс и на Аврил, ама ... падаха. Laughing
Около две години на вратата на стаята стоеше един плакат на Марая Кери/Даниел Радклиф само, за да не ми пречи светлината от коридора..
Иначе ся на вратата имам няква котка (от календар) и някъв надпис "Spike & Buffy", който ужасно много ме плаши ...
pripadane
Върнете се в началото Go down
MeTaL_WaRrIoR
ОМГ! Катерицааа
ОМГ! Катерицааа
MeTaL_WaRrIoR


Брой мнения : 80
Registration date : 23.02.2008

Плакати Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плакати   Плакати Icon_minitime11/5/2008, 12:53

Аз имам мнооого плакати.. Но проблема е че имам по- голяма сестра. И такам.. Тфа може да не звучи като проблем, но.. Аз имам около 2 папки с плакати на групите които слушам, но досещате се за визията на Менсън, Слипкнот, Корн.. И такам.. сестра ми я е страх и не дава да си залепя плакатите.! Искам собствена стая!!! .. Бтв: Сестра ми е адски стръхлива! Тениските ми като са обърнати с лице към нейното легло тя отива и ги обръща с гръб, щот иначе не може да заспи Shocked Very Happy
Върнете се в началото Go down
Жуфи
Супер реактивна катерица с бадеми и лешников крем
Супер реактивна катерица с бадеми и лешников крем
Жуфи


Брой мнения : 1499
Age : 29
Location : *рее се*
Registration date : 26.12.2007

Плакати Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плакати   Плакати Icon_minitime16/5/2008, 21:30

Aз пък имам плакат на Хийт Леджър, Джони Деп (Суини Тооооод <33 ) и Тома *припада* ... И ме гледат !!! pripadane
*крие се зад тонколоната*



Едит:
Хиииииииииииииииииииийт!
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Върнете се в началото Go down
LoVeTo
Макарон
Макарон
LoVeTo


Брой мнения : 7
Registration date : 05.06.2008

Плакати Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плакати   Плакати Icon_minitime5/6/2008, 23:02

Аз имам само 1,койт е на вратата,а аколо него е оградено с календарчета sun.
Той е на Fege,не че толкоз я харесвам ама... Cool
Върнете се в началото Go down
Жуфи
Супер реактивна катерица с бадеми и лешников крем
Супер реактивна катерица с бадеми и лешников крем
Жуфи


Брой мнения : 1499
Age : 29
Location : *рее се*
Registration date : 26.12.2007

Плакати Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плакати   Плакати Icon_minitime7/6/2008, 17:29

Ся кът се появи новия плакат на Томчо от Хай Клуб (в четвъртък, в четвъртъък <33 ) .. ще го сложа ей тука... drunken drunken (напих се с бира)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Плакати Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плакати   Плакати Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Плакати
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
OMG! Forum!! 0.o :: OMG! Форуми! :: Имало едно време...-
Идете на: