OMG! Forum!! 0.o
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
OMG! Forum!! 0.o


 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Как изглежда стаята ви?

Go down 
+4
Everybody`s Fool
The big secret...xD
Soo
PaperDoll
8 posters
АвторСъобщение
PaperDoll
[БаБа.СърФисТ]
[БаБа.СърФисТ]
PaperDoll


Брой мнения : 784
Age : 31
Location : Пред компа
Registration date : 25.12.2007

Как изглежда стаята ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Как изглежда стаята ви?   Как изглежда стаята ви? Icon_minitime13/1/2008, 17:44

Моята... тоест моята и на брат ми е зелено-кремава. Килима и вратите на гаредероба, шкафчетата и чекмеджетата са зелени, а останалото е кремаво. Тапетите са бели, на сини, зелени и жълти пръски, като на височина 6 педи от земята всичко е одрано с химикал, чевило и пастели. Компа е стопиран до бюрото, а монитора-върху него. Шкафчето на бюрото е пълно с хартийки, моливи, дъвки, пастели, химикали, картички и др. Библиотеката е натъпкана със стари и нови учебници и книги... абе обичайни неща. Да отбележа, че вчера скочих от леглото и си ударих главата в лампата и сега виси на 3-4 жички (лампата, не главата ми). Иначе тя е със 3 глупости, наподобщващи цветя и днес трябва да купя крушки, защото 2 от 3 изгоряха и е тъмно като в обществен кенеф.
Върнете се в началото Go down
http://www.teensworld.forumup.com
Soo
лепило на луната.
лепило на луната.
Soo


Брой мнения : 129
Registration date : 13.01.2008

Как изглежда стаята ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как изглежда стаята ви?   Как изглежда стаята ви? Icon_minitime13/1/2008, 17:50

BlueBerry написа:
Моята... тоест моята и на брат ми е зелено-кремава. Килима и вратите на гаредероба, шкафчетата и чекмеджетата са зелени, а останалото е кремаво.

все едно описваш моята стая.ама при мен е бежаво-кремаво и на бярото и тоалетката ми само 1 шкафче е зелено.с латекс съм много светло зелено,килимите в бежаво и като цяло всичко е в такива цветове.
Върнете се в началото Go down
http://amaranth.forumi.bg
The big secret...xD
Пържен домат
The big secret...xD


Брой мнения : 281
Registration date : 14.01.2008

Как изглежда стаята ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как изглежда стаята ви?   Как изглежда стаята ви? Icon_minitime15/1/2008, 16:09

Моята?!Разхвърляна...Със синьо-кафяви шкафове и такъв гардероб и бюро.И ТВ,естест!И компютъра на бюрото.
Върнете се в началото Go down
Everybody`s Fool
`Yellow Submarine`
Everybody`s Fool


Брой мнения : 173
Registration date : 22.01.2008

Как изглежда стаята ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как изглежда стаята ви?   Как изглежда стаята ви? Icon_minitime23/1/2008, 11:38

Бели стени,черни или бели шкафове,две легла,карта на света,много книги,голяма зразтурия,навсъкъде се подмятата дрехи,периодично се вадя плюшките и настъпва още по голяма разтурия и разбира се,плракатът ми на Найтуйш.До него на стената на един шкаф са закачени ан снимка от вестника Пърпъл и Аврил Лавин...само тях открих Laughing
Върнете се в началото Go down
http://amaranth.forumi.bg/
Jelly...bOnBon
Супер реактивна катерица с бадеми и лешников крем
Супер реактивна катерица с бадеми и лешников крем
Jelly...bOnBon


Брой мнения : 520
Registration date : 03.02.2008

Как изглежда стаята ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как изглежда стаята ви?   Как изглежда стаята ви? Icon_minitime17/2/2008, 13:59

Розово...Розови щори,гардероб,шкафчета,2 ткф не точно секции...бюро...тапетите са копринени и бели...и е разхвърляну...малку angel
Върнете се в началото Go down
LoVeTo
Макарон
Макарон
LoVeTo


Брой мнения : 7
Registration date : 05.06.2008

Как изглежда стаята ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как изглежда стаята ви?   Как изглежда стаята ви? Icon_minitime5/6/2008, 23:12

Мойта е постоянно разхварлена...Нии ся ще се местим и ши ви разправям за новата (y)
Върнете се в началото Go down
аааа
Катерица с уши и мустаци.
Катерица с уши и мустаци.



Брой мнения : 68
Age : 29
Registration date : 26.04.2008

Как изглежда стаята ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как изглежда стаята ви?   Как изглежда стаята ви? Icon_minitime9/7/2008, 20:08

Мойте тапети са
различни цветове.
Има два тона зелено и два жълто.
Държа я долу горе в ред.
Ама си крия храна под леглото.
Ако стане бедствое да има кво да ям.
Паника съм.
Имам календар с жирафи.Жирави рул3.
Имам...ТВ...цветя,керамично слънце над раклата.
А още мну дребни неща дето просто няма как да ги опиша всичките.
Върнете се в началото Go down
MeTaL_WaRrIoR
ОМГ! Катерицааа
ОМГ! Катерицааа
MeTaL_WaRrIoR


Брой мнения : 80
Registration date : 23.02.2008

Как изглежда стаята ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как изглежда стаята ви?   Как изглежда стаята ви? Icon_minitime26/7/2008, 20:48

Наче аз исках цялата ми стая да е черна, обаче уви, мама не ми дава.. Много мрачно щяло да бъде.. Глупости!.. Както и да е.. Позовполи ми на едната стена да има черно. На тва черното залепих плакати на Менсън.. Се пак си е моята любов.. Таа.. Имам един шкаф с книги.. Огромен.. Отгоре има плюшени играчки, дет не искам да седят в стаята ама няма къде другаде. Леглото ми е двойно, и до него има гардероб, имам две нощни шкафчета. И така..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Как изглежда стаята ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как изглежда стаята ви?   Как изглежда стаята ви? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Как изглежда стаята ви?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
OMG! Forum!! 0.o :: OMG! Форуми! :: Имало едно време...-
Идете на: